Svarbi informacija

Updated: 13th of July 2022

Pristatymas

Visi užsakymai siunčiami per Lietuvos paštas. Siuntos pristatymas paprastai trunka 5-6 darbo dienas. Šventinių dienų metu siuntimas gali užtrukti.

PASTABA: Jei pasirinksite užsakymą privačiu adresu, turėsite sutikti, kad PostNord gali palikti siuntinį prie jūsų durų, patys prisiimdami riziką.

Siuntinius pristatome visoje Lietuvoje. Jei norite siųsti į kitas šalis, prašome susisiekti tiesiogiai. Deja, prekių tiesiai iš sandėlio pasiimti negalima.

Kai jūsų užsakymas bus peržiūrėtas ir išsiųstas, gausite tai patvirtinantį el. laišką, kuriame bus pateiktas siuntos sekimo numeris. Jo pagalba galėsite sekti savo siuntinį. 

Atsisakymo / grąžinimo teisė

Kadangi visi produktai yra atskirai sukurti kiekvienam vaikui, jų atgal priimti negalime. Todėl labai svarbu tikrinti informaciją ją pildant. Pateikus užsakymą, galėsite keisti produkto ar produktų detales ar pristatymo adresą (per užsakymo patvirtinimo nuorodą) dar valandą prieš pradedant spausdinti. Po to užsakymo pakeitimai nebebus galimi.

Užsakymas po šios akimirkos nebegali būti atšauktas, kadangi jis jau ruošiamas specialiai jums, su jūsų detalėmis.

Peržvelkite ES įstatymus, reguliuojančius suasmenintus produktus ES vartotojų teisių direktyvoje: Paragrafas 49.

Mokėjimo informacija

Visos kainos nurodytos EUR ir joms taikomas 9% PVM. My Best Book puslapyje galite mokėti Visa/Dankort, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal, Trustly arba Apple Pay.

Sauga

Užsakymams vykdyti naudojame Adyen. Adyen užšifruoja visą jūsų mokėjimo kortelės informaciją taip vadinamu TLS (Transport Layer Security) protokolu. Tai reiškia, kad neautorizuoti tiekėjai negalės nuskaityti jūsų sąskaitos numerio ar kitų duomenų, susijusių su pervedimu. Informacija, pateikta MyBestBook.lt yra saugoma vieninteliu tikslu – aptarnauti jus kuo geriausiai ir sklandžiai pristatyti prekes. Mokant ir pateikiant mokėjimo duomenis, viskas vyksta tiesiogiai per Adyen. Tad visa jūsų mokėjimų informacija yra kruopščiai saugoma Adyen. Nei My Best Book, nei kiti jos pasiekti negali.

El. laiškai ir marketingas

Kaip klientų aptarnavimo dalį siunčiame jums laiškus su informacija apie jūsų pirkinius. Juose būna užsakymo patvirtinimas, čekis, el. paštas, kuriame patvirtinamas jūsų užsakymas, pakeitimų ir pakeistos per valandą prieš užsakant informacijos patvirtinimas.

Turėkite omenyje, kad mūsų klientų aptarnavimo komanda nešneka lietuviškai, todėl jus aptarnausime internetinio vertėjo pagalba. Be to, visada galite mums rašyti tiesiogisi, anglų kalba, taip greičiausiai gausite atsakymą. Bet kokiu atveju, padarysime viską, kad būtumėte suprasti ir aptarnauti.

Sąlygos ir nusotatos

Tikslai ir apimtis

Čia apibrėžtos sąlygos ir nuostatos taikomos My Best Book prekių ir paslaugų vykdymui. Kiekvieną kartą pirkdami, patvirtinate, kad su jomis sutinkate.

Kaina ir mokėjimai

Visos mybestbook.lt pateikiamos kainos yra su PVM, bet nėra įtrauktas pristatymo mokestis, nebent nurodyta kitaip. Visa kaina bus suskaičiuota užsakymo pabaigoje, pasirinkus mokėjimo būdą puslapyje.

Pristatymas ir atidėjimas

Užsakymas bus pristatytas, kai prekė bus pagaminta. Iš esmės, prekės yra pagaminamos ir išsiunčiamos per 5-6 darbo dienas nuo užsakymo datos. Klientas turi teisę atšaukti užsakymą, jei jis atidėtas ilgam.

Ilgas atidėjimas reiškia daugiau nei 30 darbo dienų nuo jūsų užsakymo pateikimo. Jei pristatymo ar gamybos terminai lemti aplinkybių, nepriklausančių nuo My Best Book, (įskaitant subrangovų vėlavimus, arba nepristatytas prekes arba atidėjimus dėl kliento nebendradarbiavimo), mes neprisiimame atsakomybės, o klientas netenka teisės į kompensacijas ar kontrakto nutraukimą.

My Best Book negali būti laikoma atsakinga už vėluojantį pristatymą dėl force majeure situacijų. Jei įvykiai nepriklauso nuo My Best Book veiksmų, mes neprisiimsime atsakomybės dėl pabrangusio My Best Book užsakymo pristatymo. My Best Book negali būti atsakinga už pašto ar siuntų tarnybų vėlavimus, siuntų praradimus, jei jos gali įrodyti, kad siunta išsiųsta laiku. Jei nieko nenutiko ir prekė yra gauta, tik vėliau nei numatyta, klientai gali kreiptis dėl prekės prisataymo vėlavimo.

Turėtojo rezervacija

Vartotojas neturėtų skelbtis fizinių My Best Book kopijų savininku, kol pilnai už jas nesumokėjo. Jos išlieka My Best Book nuosavybe iki galutinio mokėjimo gavimo. Perduodant gamintojo prekę klientui, My Best Book pasilieka teisę sukurtą kūrinį naudoti savo marketingo tikslams.

Nesklandumai ir išlygos 

My Best Book nebus atsakinga už klaidas, kurių klientas neištaisė prieš užsakymo patvirtinimą. Jei pristatyme yra klaidų ar kažkokių praleidimų, klientas turėtų tiesiogiai mums pateikti skundą. My Best Book įsipareigoja ištaisyti klaidas ar trūkumus per atitinkamą laiko tarpą, jei laikoma, kad My Best Book yra atsakingi už tas klaidas ar trūkumus.

PASTABA: Galutinės išspausdintos knygos spalvos gali skirtis nuo tų, kurias matėte kompiuterio ekrane, bet tai negali būti laikoma klaida. Taip pat, odos ar plaukų spalvos atspalviai užsakymo proceso metu nėra tikslūs ir gali skirtis pagal tai, kokiame kontekste personažai vaizduojami.

Be to, galioja 2 metų Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. 

Limituota atsakomybė

Jei užsakymas užtruko, ar knygoje yra klaidų, My Best Book nebus atsakinga už siuntimo išlaidas, prarastą pelną ar kitas netiesiogines išlaidas, įskaitant tas, reglamentuotas teisiniais susitarimais su trečiosiomis šalimis. My Best Book nuo šiol klientams yra įpareigota mokėti kompensacijas tik už praradimus ar sugadinimus, sukeltus aplaidumo ar tyčinių veiksmų. My Best Book nebus atsakinga už netiesioginius nuostolius, arba tiesioginius, kurie buvo sukelti atidėjimų, duomenų ar pajamų praradimo.