Smulkiu šriftu

Updated: 13th of July 2022

Pristatymas

Visi užsakymai išsiųsti per PostNord. Jo galite tikėtis 5-6, darbo dienomis. Tam tikru metu, banko ar vasaros atostogų, užsakymų pristatymas gali užtrukti.

PASTABA: Jei pasirinksite užsakymą privačiu adresu, turėsite sutikti, kad PostNord gali palikti siuntinį prie jūsų durų, patys prisiimdami riziką.

Siuntinius pristatome visoje Lietuvoje. Jei norite siųsti į kitas šalis, prašome susisiekti tiesiogiai. Deja, prekių tiesiog sandėlyje pasiimti negalima.

Kai jūsų užsakymas bus peržiūrėtas ir išsiųstas per PostNord, gausite el. laišką apie tai. Jame bus Track & Trace numeris, pagal kurį galėsite sekti siuntos kelionę. 

Atsisakymo / grąžinimo teisė

Kadangi visi produktai yra atskirai sukurti kiekvienam vaikui, jų atgal priimti negalime. Todėl labai svarbu tikrinti informaciją ją pildant. Pateikus užsakymą, galėsite keisti produkto ar produktų detales ar pristatymo adresą (per užsakymo patvirtinimo nuorodą) dar valandą prieš pradedant spausdinti. Po to užsakymo pakeitimai nebebus galimi.

Užsakymas po šios akimirkos nebegali būti atšauktas, kadangi jis jau ruošiamas specialiai jums, su jūsų detalėmis.

Peržvelkite ES įstatymus, reguliuojančius suasmenintus produktus ES vartotojų teisių direktyvoje: Paragrafas 49.

Mokėjimo informacija

Visos kainos nurodytos EUR ir joms taikomas 9% PVM. My Best Book puslapyje galite mokėti Visa/Dankort, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal, Trustly arba Apple Pay.

Sauga

Užsakymams vykdyti naudojame Adyen. Adyen užšifruoja visą jūsų mokėjimo kortelės informaciją taip vadinamu TLS (Transport Layer Security) protokolu. Tai reiškia, kad neautorizuoti tiekėjai negalės nuskaityti jūsų sąskaitos numerio ar kitų duomenų, susijusių su pervedimu. Informacija, pateikta MyBestBook.lt yra saugoma vieninteliu tikslu – aptarnauti jus kuo geriausiai ir sklandžiai pristatyti prekes. Mokant ir pateikiant mokėjimo duomenis, viskas vyksta tiesiogiai per Adyen. Tad visa jūsų mokėjimų informacija yra kruopščiai saugoma Adyen. Nei My Best Book, nei kiti jos pasiekti negali.

El. laiškai ir marketingas

Kaip klientų aptarnavimo dalį siunčiame jums laišku su informacija apie jūsų pirkinius. Juose būna užsakymo patvirtinimas, čekis, el. paštas, kuriame patvirtinamas jūsų užsakymas, pakeitimų ir pakeistos per valandą prieš užsakant informacijos patvirtinimas.

Turėkite omenyje, kad mūsų klientų aptarnavimo centras nebūtinai šneka lietuviškai, antraip aptarnausime jus su internetinio vertėjo pagalba. Be to, visada galite rašyti mums tiesiogiai angliškai – taip greičiausiai gausite geriausią įmanomą atsakymą. Arba, šiaip ar taip, mes tikrai padarysime viską, kad gautumėte pageidaujamas paslaugas.

Sąlygos

Tikslai ir apimtis

Šios sąlygos apibrėžia My Best Book prekių pristatymo ir paslaugų sąlygas. Kiekvieną kartą pirkdami, jūs su jomis sutinkate. My Best Book pasilieka teisę keisti šias sąlygas be išankstinio įspėjimo, įskaitant jau padarytus susitarimus.

Kaina ir mokėjimai

e Visos mybestbook.lt pateikiamos kainos yra su PVM, bet nėra įtrauktas krovinio mokestis, nebent nurodyta kitaip. Visa kaina bus suskaičiuota užsakymo pabaigoje, pasirinkus mokėjimo būdą puslapyje.

Pristatymas ir atidėjimai

Užsakymas bus pristatytas, kai prekė bus pagaminta. Iš esmės, prekės yra pagaminamos ir išsiunčiamos per 5-6 darbo dienas nuo užsakymo datos. Klientas turi teisę atšaukti užsakymą, jei jis smarkiai atidėtas.

Didelis atidėjimas reiškia daugiau nei 30 darbo dienų nuo jūsų užsakymo pateikimo. Jei pristatymo ar gamybos terminai lemti aplinkybių, nepriklausančių nuo My Best Book, (įskaitant subrangovų vėlavimus, arba nepristatytas prekes arba atidėjimus dėl kliento nebendradarbiavimo), mes neprisiimame atsakomybės, o klientas netenka teisės į kompensacijas ar kontrakto nutraukimą.

My Best Book negali būti laikoma atsakinga už vėluojantį pristatymą dėl force majeure situacijų. Jei įvykiai nepriklauso nuo My Best Book veiksmų, mes neprisiimsime atsakomybės dėl pabrangusio My Best Book užsakymo pristatymo, My Best Book nėra tam įpareigota. My Best Book negali būti atsakinga už pašto ar siuntų tarnybų vėlavimus, siuntų praradimus, jei jos gali įrodyti, kad siunta išsiųsta laiku. Jei nieko nenutiko, klientai gali kreiptis gali kreiptis dėl per vėlai pristatytų prekių.

Turėtojo rezervacija

Vartotojas neturėtų skelbtis fizinių My Best Book kopijų savininku, kol pilnai už jas nesumokėjo. Jos išlieka My Best Book nuosavybe iki galutinio mokėjimo gavimo. Perduodant gamintojo prekę klientui, My Best Book pasilieka teisę sukurtą kūrinį naudoti savo marketingo tikslams.

Nesklandumai ir išlygos 

My Best Book nebus atsakinga už klaidas, kurių klientas neištaisė prieš užsakymo patvirtinimą. Jei pristatyme yra klaidų ar kažkokių praleidimų, klientas turėtų tiesiogiai mums pateikti skundą. My Best Book įsipareigoja ištaisyti klaidas ar trūkumus suvokiamu laiko tarpu ir laikoma, kad My Best Book gali būti atsakinga už klaidas ir neatitikimus.

PASTABA: Galutinės išspausdintos knygos spalvos gali skirtis nuo tų, kurias matėte kompiuterio ekrane, bet tai negali būti laikoma klaida. Taip pat, odos ar plaukų spalvos atspalviai užsakymo proceso metu nėra tikslūs ir gali skirtis pagal tai, kokiame kontekste personažai vaizduojami.

Be to, galioja 2 metų Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. 

Limituota atsakomybė

Jei užsakymas užtruko, ar knygoje yra klaidų, My Best Book nebus atsakinga už nebus atsakinga už siuntimo išlaidas, prarastą pelną ar kitas netiesiogines išlaidas, įskaitant tas, reglamentuotas teisiniais susitarimais su trečiosiomis šalimis. My Best Book nuo šiol klientams yra įpareigota mokėti kompensacijas tik praradimus ar sugadinimus, sukeltus aplaidumo ar tyčinių veiksmų. My Best Book nebus atsakinga už netiesioginius nuostolius, arba tiesioginius, kurie buvo sukelti atidėjimų, duomenų ar pajamų praradimo.