Įveskite vaiko vardą:
Išsaugoti 6,00 €
Suasmeninta dovana
Vardas ir Olafas myli knygas

Vardas ir Olafas myli knygas

Vardas ir Olafas myli knygas

23,99 € 29,99 €
Suasmeninkite knygą ⬇

Suasmeninta knyga vaikams, kuriems patinka „Disney“ filmai „Ledo šalis“!

Ar jūsų vaikui patinka Ana ir Elza bei visi kiti filmo „Ledo šalis“ personažai? Galbūt viena didžiausių jo/jos svajonė yra įsikūnyti į nuostabios „Disney“ istorijos personažą ir patirti nepamirštamus nuotykius kartu su sniego seniu Olafu? Leiskite savo vaikui pasinerti į šią stebuklingą visatą, kupiną meilės knygoms ir šiltų apsikabinimų!

Šioje suasmenintoje knygoje vaikams, mūsų pagrindinis veikėjas, sniego senis Olafas ir Ana mėgsta lankytis Arandelės bibliotekoje.
Tačiau vieną dieną juos pasitinka nemaloni staigmena. Miestelio biblioteka uždaroma kelioms dienoms, nes bibliotekininkas turi išvykti. Laimei, Anai kyla puiki mintis!

Juk kas labiau myli knygas nei mūsų pagrindinis veikėjas ir Olafas. Kelias dienas jiems kartu prižiūrėti biblioteką bus vieni juokai! Jie džiaugiasi būdami knygų apsuptyje ir padeda miestelio vaikams atrasti dar
neskaitytų įdomių istorijų. Be Anos, jie dar sutinka Elzą, Kristoferį ir šiaurės elnią Sveną. Bibliotekoje dar niekada nebuvo tiek daug lankytojų!

Knygelėje galėsite pasirinkti, ar vaikas dėvės kelnes ar sijoną. Be to, galėsite rinkti iš devynių šukuosenų ir šešių odos bei plaukų spalvų, kad
knygos veikėjas taptų dar panašesnis į ištikimiausią „Ledo šalies“ gerbėją!

Knyga sukurta bendradarbiaujant su „Disney“.

Amžiaus grupė
Nuo 3 iki 6 metų
pages
32 puslapiai
delivery time
5-6 darbo dienos
Prekyboje
Prekyboje
Nordic Swan Label
Nordic Swan Label
Kietas viršelis, kreidinis popierius, 200 g.
Kietas viršelis, kreidinis popierius, 200 g.

Suasmeninkite knygą Vardas ir Olafas myli knygas

Pasirinkite knygos dydį

Parašykite asmeninį sveikinimą. Prašome tik, nenaudokite šypsniukų, jų tekste nematysite. Sveikinimo tekstas bus pirmąjame jūsų pasirinktos istorijos puslapyje (maks. 300 ženklų).

Informacija apie vaiką

Įrašykite vaiko vardą.
 
 

Supakuoti kaip dovaną

Knyga atkeliaus nesupakuota


Kaip mes tvarkome jūsų duomenis 🛡

Visa perduodama ir saugoma informacija yra užkoduota. „My Best Book“ darbuotojai ar „My Best Book“ partneriai nepasieks Jūsų informacijos, nebent susisieksite su mumis ar jais to norėdami. Jūsų pateikta informacija naudojama tik Jūsų prekei pagaminti ir išsiųsti. Bet kada galite kreiptis informacijos atnaujinimo ar ištrynimo klausimais.