Įveskite vaiko vardą:
Spalvų mokymasis!
Suasmeninta dovana
Ida?utm source=webpage mokosi pažinti spalvas

Vardas mokosi pažinti spalvas

29,99 € 29,99 €
Suasmeninkite knygą ⬇

Knyga apie visas vaivorykštės spalvas!


Tyrinėkite ir išmokite pažinti skirtingas spalvas šioje suasmenintoje knygoje vaikams. Knygelėje gausu mielų ir smagių gyvūnų, augalų ir veiklų sode iliustracijų, kurias vaikas nesunkiai atpažins iš savo kasdienybės.

Pažvelkite į geltonus drugelius, paragaukite raudonų obuolių, pažaiskite mėlyname baseine, suraskite žalią keturlapį dobilą, padovanokite triušiams oranžinių morkų, paleiskite rožinį aitvarą, pauostykite
violetinius gėlės žiedus, suraskite rudąjį ežiuką ir pagaliau užtarnautai pailsėkite hamake. Kaip smagu mokytis pažinti spalvas!

Ši paveikslėlių knyga su trumpais tekstais skaitymo metu aktyviai įtraukia vaiką ir skatina dialogą tarp vaiko ir skaitytojo. Tinka 0-3 metų vaikams.

Autorius / Autorė: Anna Dybdal
Autorius / Autorė: Paula Repo
Iliustratorius / Iliustratorė: Sarah Conradsen

Amžiaus grupė
Nuo 0 iki 3 metų
pages
24 puslapiai
delivery time
5-6 darbo dienos
Prekyboje
Prekyboje
Nordic Swan Label
Nordic Swan Label
Kietas viršelis, kreidinis popierius, 200 g.
Kietas viršelis, kreidinis popierius, 200 g.

Suasmeninkite knygą Vardas mokosi pažinti spalvas

Pasirinkite knygos dydį

Parašykite asmeninį sveikinimą. Prašome tik, nenaudokite šypsniukų, jų tekste nematysite. Sveikinimo tekstas bus pirmąjame jūsų pasirinktos istorijos puslapyje (maks. 300 ženklų).

Informacija apie vaiką

 
 

Supakuoti kaip dovaną

Knyga atkeliaus nesupakuota


Kaip mes tvarkome jūsų duomenis 🛡

Visa perduodama ir saugoma informacija yra užkoduota. „My Best Book“ darbuotojai ar „My Best Book“ partneriai nepasieks Jūsų informacijos, nebent susisieksite su mumis ar jais to norėdami. Jūsų pateikta informacija naudojama tik Jūsų prekei pagaminti ir išsiųsti. Bet kada galite kreiptis informacijos atnaujinimo ar ištrynimo klausimais.